

Министър-председателят Бойко Борисов ще се срещне с Върховния представител на ЕС по въпросите на външните работи и политиката на сигурност Федерика Могерини. Разговорът между двамата ще се проведе в четвъртък, 23 юли, в Министерския съвет, съобщава правителствената пресслужба.
Могерини е на посещение в София за участие в годишната среща на министъра на външните работи с посланиците на Република България.
Тя ще се срещне и с президента Росен Плевнелиев